Photomate стала Мегават спонсором CISOLAR & IBES 2021

PHOTOMATE – регіональний VAP та CSP (Сертифікований сервісний партнер) партнер HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, Кавказу та Центральної Азії.

З 2008 року займає лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проектів та домогосподарств. До команди Photomate входить понад 40 співробітників, які працюють в 25 країнах.

Лише в 2020 році компанія поставила своїм клієнтам інвертори Huawei FusionSolar з встановленою потужністю майже 1440 МВт. Photomate проводить понад 150 професійних тренінгів на рік, і можна зустріти команду компанії на 20 виставках та конференціях. Наш склад відповідає сучасним вимогам та забезпечує швидке відвантаження товарів завдяки наявності більше ніж 3 200 місць для піддонів, де зберігаються сонячні інвертори загальною потужністю понад 300 МВт.

Компанія Photomate ставить за свою мету постачання надійного та розумного обладнання для сонячних проектів, надаючи максимальну технічну підтримку нашим клієнтам у Центральній, Східній ,Північній Європі та Центральній Азії.

На фото: Антон Абрамов, директор Photomate

Директор Photomate Антон Абрамов виступив на 10-й Конференції Сонячної Енергетики CISOLAR 2021:

“У Huawei є свої рішення як для маленьких станцій, так і для великих комерційних. Huawei надала Photomate право бути ексклюзивним лідером в новому для нас регіоні – Євразії. Це країни, де сонячний ринок тільки починає розвиватись: Вірменія, Грузія, Казахстан та інші”, – повідомив директор компанії Photomate Антон Абрамов.

Ключові гравці ринку технологічних рішень для відновлюваної енергетики готові сьогодні запропонувати комплексні рішення для систем накопичення як для великих об’єктів, так і побутових споживачів.

Компанія Photomate взяла участь та виступила Мегават спонсором 10-ї Конференції та Виставки Сонячної Енергетики та Систем Накопичення Енергії Центральної та Східної Європи CISOLAR & IBES 2021.

CISOLAR є головною бізнес- та think-tank платформою галузі сонячної енергетики у регіоні Центральної та Східної Європи, а також другою за масштабами подією даної індустрії у Європі. CISOLAR є одним із основних подій для входу в сонячний бізнес, бізнес-платформою, що протягом останнього десятиріччя збирає інвесторів, підприємців та видатних інноваторів та слугує вищій меті – доступній дешевій енергії в кожен дім, а також прозорому чесному конкурентному ринку.

 

Організаційний комітет CISOLAR&IBES:

2021.cis-solar.com

cisolar@ibcentre.org

 

Контакти Photomate:

photomate.eu/ua

+380 969 794 518

E-mail: ukraine@photomate.eu