До 2026 р. ринок розподіленої генерації України зросте у 5 разів до $2,5 млрд

Згідно свіжого аналітичного звіту, представленого 2 вересня 2021 р. Global Industry Analysts, глобальний ринок енергетичних рішень для власного споживання зросте до 2026 р. на понад 200% – до $386,7 млрд. і головним драйвером цього розвитку стане сегмент сонячної енергетики.

Також додатковим позитивним чинником виступить розвиток індустрії energy storage та зниження вартості рішень для зберігання енергії.

За прогнозом IB Centre, український ринок енергетичних рішень для власного споживання зросте до 2026 р. у 5 разів – до понад $2,5 млрд.

Зокрема, вже за 2022 р. даний ринок може подвоїтись (до $0,9 – 1 млрд), у першу чергу за рахунок розвитку напрямку інсталляцій сонячних електростанцій для потреб промислових компаній, орієнтованих на еспорт продукції до країн ЄС.

Про те, як підприємствам скористатись новими технологічними та екнономічними можливостями для розвитку власної генерації досвідчені галузеві спеціалісти в деталях розкажуть під час Форуму “Ефективні енергетичні рішення для власного споживання”, який відбудеться 14 вересня у Києві наживо (готель “Прем’ер Палас”) та онлайн.

Форум збирає власників та топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб вивести бізнес на новий етап розвитку, головним драйвером якого є власна сонячна електростанція.

Головна тема спеціалізованої галузевої події – сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

Організатори Форуму – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre) та компанії Huawei Ukraine та Photomate.

Дізнайтесь більше про новітні рішення Huawei та зареєструйтесь на сайті: http://energytech.solutions/

Або зв’яжіться з організаційним комітетом:
info@ibcentre.org
+38 044 344 87 27