SPP Development, Мегават спонсор CISOLAR 2021, інвестує та розвиває проєкти ВДЕ в Україні

ТОВ “ЕСПІПІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЮКРЕЙН” була заснована CEO Романом Петрученко з метою інвестування і розвитку проектів в сфері відновлюваної енергетики в Україні. В даний час компанії прогресивно зростають в українському ринку, а також розвивають портфель проектів з фокусом на сонячну та вітрову енергетику.

ТОВ “ЕСПІПІ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЮКРЕЙН” має вертикально-інтегровану структуру, що включає розвиток проектів з “нуля”, проектування та інжиніринг, управління фінансуванням, виробництво, будівництво та технічне обслуговування; бере на себе всі етапи розробки проекту від придбання ділянки до будівництва і доводить проекти до успішного завершення, здачі в експлуатацію, підключення до мережі і подальше обслуговування.

Компанія є глобально успішним девелопером інвестиційних проектів в галузі відновлювальної енергетики, зв’язку та технологій.

SPP Development управляється сильною професійною командою, а співпраця поєднує в собі міжнародний бізнес-підхід з глибоким знанням місцевого ринку та досвідом. Компанія пропонує повністю готові до будівництва проекти, розроблені відповідно до міжнародних стандартів.

З моменту заснування і по сьогоднішній день, команда SPP Development встановила професійні робочі відносини з провідними міжнародними постачальниками устаткування.

Як EPC-підрядник, компанія має штат більше 300 досвідчених співробітників – інженерів, проектувальників, інженерів-електриків, інженерів-енергетиків та робочих, а також в нашому розпорядженні абсолютно вся необхідна матеріально-технічна база (обладнання, будівельна техніка і машини).

SPP Development забезпечує в сфері відновлюваної енергетики:

  • EPC;
  • імплементація і впровадження проектів;
  • Продаж готових проектів;
  • Експлуатацію та обслуговування;
  • Реалізацію проектів.

На 10-й Міжнародній Конференції та Виставці Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021, SPP Development вступить Мегават спонсором події. Директор з розвитку SPP Development Ukraine Надія Петрученко виступить із доповіддю 6 липня на 10-й Конференції Сонячної Енергетики CISOLAR 2021 у сесії “Основні тренди, які визначатимуть вектор розвитку енергетики у 2021-2022 роках”. Конференція відбудеться 6 липня у готелі Hilton (Київ, бул. Т. Шевченка, 30). Подивитися виступ Надії Петрученко можна буде також на онлайн платформі CISOLAR TV. Придбати квитки на онлайн або офлайн Конференцію можна за посиланням: conference-ua.cis-solar.com/#квитки

А 7 та 8 липня компанія представить свої послуги та продукти на 10-й Виставці нових енергетичних технологій CISOLAR 2021, яка пройде у вставковому центрі ACCO International (Київ, просп. Перемоги, 40-Б). Виставка працюватиме 7 та 8 липня з 10:00 до 18:00 або в онлайн режимі на діджитал платформі CISOLAR. Квиток офлайн або онлайн можна отримати безкоштовно за посиланням: tradeshow-ua.cis-solar.com

Стенд SPP Development – А 40.

Контакти SPP Development:

Сайт:  www.sppdevelopment.com.ua

Адреса: 01021, Україна м.Київ, Кловський узвіз 7, БЦ «Карнегі Тауер», пов. 6.

Тел.: +380679064613

Email: info@sppdevelopment.com.ua

 

Контакти організаторів CISOLAR 2021:
Сайт: ua.cis-solar.com

Телефон: +38 044 344 87 27

Email: cisolar@ibcentre.org