Форум “Ефективні енергетичні рішення для власного споживання”

Форум “Ефективні енергетичні рішення для власного споживання”

  Головний тренд 2021 – СЕС для власного бізнесу та дому!⚡️🏢

Сьогодні сонячна енергетика стає все доступнішою, пропонує інструменти збільшення прибутковості виробничих підприємств, та нові можливості, що не залежать від зеленого тарифу.

Одна з ключових подій цієї осені – Форум “Ефективні енергетичні рішення для власного споживання” відбудеться 14 вересня у Києві та онлайн 🖥

Реєстрація ➡️ energytech.solutions

Форум збирає власників, топ-менеджерів, а також технічних спеціалістів підприємств, які сфокусовані на тому, щоб вивести бізнес на новий етап розвитку, головним драйвером якого є власна сонячна електростанція.

Головна тема спеціалізованої галузевої події – сучасні технологічні моделі у сфері сонячної енергетики для енергозабезпечення підприємств.

Про те, як ефективно використовувати потужний технологічний потенціал сонячної енергетики в українських бізнес-реаліях розкажуть найкращі галузеві експерти та практики, в активі яких гігавати реалізованих проєктів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи.

🔴 ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР – HUAWEI&PHOTOMATE 🔴

Photomate – регіональний VAP партнер та CSP (Сертифікований сервісний партнер) HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії, Прибалтики, Кавказу та Центральної Азії. З 2008 року займає лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проєктів та домогосподарств. Лише в 2020 році об’єм поставлених інверторів Huawei FusionSolar досягнув майже 1440 МВт встановленої потужності.

ПРОДЮСЕР ФОРУМУ – IB CENTRE

IB Centre – Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проєкти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алмати, які прискорили формування галузі чистих технологій.

🗓 14 вересня, початок о 15:00

🔗 Гібридний формат участі: наживо та онлайн-трансляція🖥 (паралельно)

📍Київ, готель «Прем’єр Палас», 2 поверх, зал «Софіївський Гранд Хол» (вул. Пушкінська 5-7)

Реєстрація ➡️  energytech.solutions

*Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежено.

Регистрация

Наши менеджеры свяжутся с вами